Katalogowanie stron

Katalogowanie stron 

Wykonujemy katalogowanie  w polskich katalogach stron wysokiej jakości. Pozyskujemy linki z katalogów ogólnych ( np. gwiazdor.pl ) i firmowych ( np. miplo.pl ). Posiadamy wyselekcjonowaną listę katalogów stron która została ustalona na podstawie historii , linków zwrotnych , oceny DR i TR i stron jakie są w danym katalogu. Po dodaniu do katalogów wykonujemy indeksowanie i podlinkowanie wpisów.

Usługa która polega na wykonaniu linkowania do najlepszych 50 Katalogów FIRMOWYCH. Nasza lista katalogów została wyselekcjonowana na podstawie takich parametrów jak Domain Rating, Trust Flow i Citation Flow. Katalogi są przez nas na bieżąco analizowane.

499,00 zł
brutto

Usługa która polega na wykonaniu linkowania do katalogów premium o Trust Flow powyżej +25. Są to najlepsze katalogi internetowe jakie występują w Polsce. Dodatkowo do każdego wpisu z katalogu wykonujemy ręczne podlinkowanie poprzez linki z postów i komentarze na blogach + indeksacje.

459,00 zł
brutto

Usługa która polega na wykonaniu linkowania do najlepszych 100 Katalogów w Polsce. Nasza lista katalogów została wyselekcjonowana na podstawie takich parametrów jak Domain Rating, Trust Flow i Citation Flow. Katalogi są przez nas na bieżąco analizowane.

699,00 zł
brutto

Usługa która polega na wykonaniu linkowania do najlepszych 50 Katalogów w Polsce. Nasza lista katalogów została wyselekcjonowana na podstawie takich parametrów jak Domain Rating, Trust Flow i Citation Flow. Katalogi są przez nas na bieżąco analizowane.

439,00 zł
brutto

Konto klienta