Konsultacje Seo

Wykonujemy konsultacje seo związane z przygotowaniem strategii pozycjonowania stron internetowych , sklepów internetowych i również opisaniem/omówieniem działań związanych z linkowaniem. Podczas konsultacji podpowiemy jakie metody warto stosować a jakie unikać. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

1 godzina
300 /netto
 • 1 aktywny specjalista
 • Analiza strony i branży
 • Indywidualne rozwiązania
 • Raport z rozmowy
3 godziny
650 /netto
 • 1 aktywny specjalista
 • Analiza strony i branży (zaawansowana)
 • Indywidualne rozwiązania (przynajmniej 2)
 • Raport z rozmowy
Więcej
Indywidualna wycena
 • 1 aktywny specjalista
 • Analiza strony i branży (do uzgodnienia)
 • Indywidualne rozwiązania (do uzgodnienia)
 • Raport z rozmowy

Kiedy skorzystać z konsultacji SEO?

Z konsultacji SEO powinny skorzystać osoby posiadające własne zaplecze lub chcące rozbudować istniejący serwis. Ponadto rozmowa ze specjalistą okaże się przydatna również w momencie, kiedy planujemy zbudować nową stronę internetową i chcemy, aby była wysoko w rankingu Google. Kontakt z ekspertem zapewni nam poznanie aktualnej, fachowej wiedzy w zakresie funkcjonowania wyszukiwarki. Dzieje się tak, dlatego że jedynie specjaliści w danej dziedzinie poznają najnowsze nowinki i techniki związane z daną branżą.

Jako Backlink24 oferujemy Państwu profesjonalne konsultacje SEO, podczas których dokładnie omówimy wszystkie przedstawione przez Was problemy, a także pomożemy wypracować najlepszą strategię pozycjonowania Waszej strony internetowej.

Konsultacje SEO – co oferują?

Głównym celem konsultacji SEO jest wychwycenie wszystkich błędów znajdujących się na pozycjonowanej stronie. Ponadto nasz specjalista zweryfikuje wszystkie założenia kampanii SEO, dzięki czemu poznasz wszystkie błędy w przyjętym planie pozycjonowania. Konsulting SEO jest zatem usługą skierowaną do osób, które pragną mieć idealny projekt, który w przyszłości będzie przynosił oczekiwane zyski.

Co ważne, konsultacje wcale nie muszą trwać długo. Już w trakcie pierwszej godziny poznasz istotne informacje, które wpłyną na funkcjonowanie Twojej strony w sieci. Nasz specjalista pomoże Ci pokonać wszystkie, nawet te niezrozumiałe lub trudne do wykrycia błędy. Dlatego też zdecydowanie warto skorzystać z usługi takiej, jak konsulting SEO, ponieważ dzięki niej znacznie przyspieszamy prace nad pozycjonowaniem strony i weryfikujemy efekty własnej pracy.

Konsultacje SEO = odpowiedzi na pytania?

Nie koniecznie. To Ty decydujesz, jak będą wyglądały Twoje konsultacje SEO. Możesz zarówno zadać specjaliście szereg pytań dotyczących Twojego projektu, jak i porozmawiać z nim na tematy ogólne, ale wciąż związane z pozycjonowaniem posiadanej przez Ciebie strony. Nasz pracownik pomoże Ci opracować skuteczny plan, który będziesz mógł następnie wcielić w życie i obserwować efekty wypracowanych rozwiązań. Konsulting SEO jest zatem idealnym sposobem na pozyskanie niezbędnej wiedzy.

W ramach naszych usług oferujemy profesjonalne konsultacje SEO. Skierowane są one do osób, które potrzebują fachowej opieki w zakresie pozycjonowania, ale nie chcą zatrudniać specjalisty w swojej firmie. Konsultacje mogą być zarówno jednorazowe, jak i możemy spotykać się cyklicznie – wszystko zależy od Ciebie!

Podaj adresy stron www (każdy w osobnej linii)

20010000

Budżet netto na działania linkbuilding'u

NINIEJSZYM WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH PRZEZ BACKLINK24.PL Z SIEDZIBĄ W KRAKOWIE (30-504) PRZY UL. KALWARYJSKA 69 LOK. 9, ZAREJESTROWANĄ W KRAKÓW, NR NIP: 738-214-64-32 NA POTRZEBY I W ZAKRESIE NIEZBĘDNYM DO KORZYSTANIA PRZEZE MNIE Z USŁUG ŚWIADCZONYCH PRZEZ BACKLINK24.PL, W TYM NA PRZEKAZYWANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH PODMIOTOM TRZECIM, PRZY POMOCY KTÓRYCH BACKLINK24.PL ŚWIADCZY USŁUGI ZWIĄZANE Z REALIZACJĄ ZAMÓWIEŃ ORAZ OBSŁUGĄ PŁATNOŚCI.


Konto klienta