Pozycjonowanie stron Szczecin

Pozycjonowanie stron Szczecin jest usługą skierowaną wyłącznie do przedsiębiorców działających na terenie Szczecina. Polega ona na pozycjonowaniu wybranej strony internetowej, ale tylko w lokalnych wynikach wyszukiwania. Dzięki temu możliwe jest wypromowanie firmy na danym terenie, co sprawia, że klienci znajdujący się najbliżej firmy łatwiej mogą odnaleźć jej ofertę.

Pozycjonowanie stron Szczecin

Audyt i optymalizacja stron

W tym miejscu musimy jednak zaznaczyć, że podstawą wszelkich działań zawsze jest audyt i optymalizacja strony. Audyt polega na wnikliwej analizie zarówno witryny, jak i dotychczasowych działań, czy konkurencji. Dzięki niemu możliwe jest dokładne opracowanie strategii dalszego postępowania. Audyt zawiera szereg wniosków z poradami, których wprowadzenie w życie pozwoli na znaczne lepsze wy pozycjonowanie witryny.

Etapem polegającym na wdrożeniu w życie wniosków zapisanych w audycie, jest optymalizacja witryny. W jego trakcie skupiamy się na jak najlepszym dostosowaniu pozycjonowanej strony do wymagań stawianych przez Google, czy aktualne trendy. Dokonujemy zmian zarówno w szacie graficznej, jak i funkcjonowaniu strony, dlatego usługi, jakie świadczymy, mają charakter kompleksowy.

Jako Backlink24 oferujemy Państwu profesjonalne usługi związane z pozycjonowaniem lokalnym. Zawsze bazujemy na wieloletnim doświadczeniu, dlatego nawet najbardziej skomplikowane sytuacje nie są dla nas dużym wyzwaniem. Zapraszamy serdecznie do współpracy wszystkich zainteresowanych.

Brief

Podaj adresy stron www (każdy w osobnej linii)

20010000

Budżet netto na działania linkbuilding'u

NINIEJSZYM WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH PRZEZ BACKLINK24.PL Z SIEDZIBĄ W KRAKOWIE (30-504) PRZY UL. KALWARYJSKA 69 LOK. 9, ZAREJESTROWANĄ W KRAKÓW, NR NIP: 738-214-64-32 NA POTRZEBY I W ZAKRESIE NIEZBĘDNYM DO KORZYSTANIA PRZEZE MNIE Z USŁUG ŚWIADCZONYCH PRZEZ BACKLINK24.PL, W TYM NA PRZEKAZYWANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH PODMIOTOM TRZECIM, PRZY POMOCY KTÓRYCH BACKLINK24.PL ŚWIADCZY USŁUGI ZWIĄZANE Z REALIZACJĄ ZAMÓWIEŃ ORAZ OBSŁUGĄ PŁATNOŚCI.


Konto klienta