Pozycjonowanie stron Wrocław

Pozycjonowanie stron Wrocław to bardzo złożona usługa, którą realizujemy wieloetapowo. Zawsze rozpoczynamy od określenia i analizy potrzeb i wymagań klienta, następnie wykonujemy audyt SEO, którego efekty wprowadzamy w życie. Prawdziwe pozycjonowanie strony zawsze jest na końcu. Taki proces ma na celu poprawienie widoczności strony, a także rozpoznawalności firmy w sieci, ale na danym terenie.

Brief

Podaj adresy stron www (każdy w osobnej linii)

20010000

Budżet netto na działania linkbuilding'u

NINIEJSZYM WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH PRZEZ BACKLINK24.PL Z SIEDZIBĄ W KRAKOWIE (30-504) PRZY UL. KALWARYJSKA 69 LOK. 9, ZAREJESTROWANĄ W KRAKÓW, NR NIP: 738-214-64-32 NA POTRZEBY I W ZAKRESIE NIEZBĘDNYM DO KORZYSTANIA PRZEZE MNIE Z USŁUG ŚWIADCZONYCH PRZEZ BACKLINK24.PL, W TYM NA PRZEKAZYWANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH PODMIOTOM TRZECIM, PRZY POMOCY KTÓRYCH BACKLINK24.PL ŚWIADCZY USŁUGI ZWIĄZANE Z REALIZACJĄ ZAMÓWIEŃ ORAZ OBSŁUGĄ PŁATNOŚCI.

Pozycjonowanie stron Wrocław

Audyt SEO i optymalizacja

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, proces realizacji zadania zawsze rozpoczynamy od audytu SEO. Warto zaznaczyć, że to również jest swego rodzaju proces, który ma za zadanie ujawnić wszystkie mocne i słabe strony pozycjonowanej witryny. Każdy audyt zakończony jest wnioskami i poradami skierowanymi do właściciela witryny lub osoby odpowiedzialnej za pozycjonowanie. Dzięki nim możliwe jest opracowanie strategii i rozpoczęcie prawidłowego, skutecznego SEO.

Po audycie zawsze wykonujemy optymalizację witryny, czyli wprowadzenie w życie zmian zaproponowanych w raporcie. Dostosowujemy treść, tytuły, czy meta tagi, a nawet szatę graficzną, dlatego możesz liczyć na kompleksowe działania związane z poprawą widoczności i użyteczności Twojej strony internetowej.


Konto klienta