O naszej firmie

BackLink24 to marka, której zaufało już wielu zadowolonych klientów. Głównym obszarem naszego działania jest kreatywne pozyskiwanie linków, które pozwalają naszym klientom osiągać jeszcze wyższe cele biznesowe.

Referencje i opinie

Nasza firma postanowiła wyjść do Klientów z marką pod nazwą BackLink24. Dokładnie przeanalizowaliśmy rynek i doszliśmy do wniosku, że kreatywne pozyskiwanie linków, które stanowi istotę usług w ramach BackLink24 to właśnie to czego potrzebują nasi Klienci!

To właśnie dzięki wartościowym linkom można podnieść poziom sprzedaży towarów i usług, a jest to dla naszych obecnych i potencjalnych Klientów kwestia priorytetowa na drodze do osiągnięcia biznesowych szczytów. Zdobycie renomowanej pozycji w konkretnej branży nie jest dziś możliwe bez posiadania fundamentu w postaci znaczącej pozycji w Internecie, co w praktyce oznacza wysoki status w wynikach wyszukiwania.

Jako marka BackLink24 dajemy Państwu możliwość rozwoju i zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą, którą przygotowaliśmy. Na bazie rzetelnej wiedzy, którą posiadamy oraz zdobytego doświadczenia pomożemy w wybraniu optymalnego pakietu z obszernej palety naszych usług. Jednocześnie zapewniamy, że zainwestowane przez Państwa środki zostaną wykorzystane na profesjonalne działania w obrębie pozyskiwania linków, które realnie przełożą się na poprawę pozycji strony, a tym samym podniesienie konwersji.

Realizując każdy kolejny projekt spotykamy się z nowymi wyzwaniami, ponieważ każdy Klient stawia inne wymagania i ma inne potrzeby. To dla nas oczywiste i dlatego nasze podejście do Klienta jest indywidualne, zarówno jeśli chodzi podejmowane działania jak i wsparcie doradcze, raportowanie wyników oraz koszty usługi.


Konto klienta