Wydawać by się mogło, że pozycjonowanie strony internetowej gabinetu medycznego, czy lekarskiego nie ma najmniejszego sensu, ponieważ pacjenci i tak przychodzą. Jest to jednak bardzo mylne pojęcie, ponieważ nie zawsze odnalezienie lokalizacji danego gabinetu jest łatwa, zwłaszcza gdy jest nowy, dlatego właśnie warto wykorzystać pozycjonowanie i dać odnaleźć się w sieci!

Pozycjonowanie gabinetów medycznych i lekarzy

SEO

Wydawać by się mogło, że pozycjonowanie strony internetowej gabinetu medycznego, czy lekarskiego nie ma najmniejszego sensu, ponieważ pacjenci i tak przychodzą. Jest to jednak bardzo mylne pojęcie, ponieważ nie zawsze odnalezienie lokalizacji danego gabinetu jest łatwa, zwłaszcza gdy jest nowy, dlatego właśnie warto wykorzystać pozycjonowanie i dać odnaleźć się w sieci!

Ponadto pozycjonowanie medyczne jest szczególnie ważne w przypadku prywatnej praktyki lekarskiej. Indywidualny gabinet medyczny bardzo często znajduje się w lokalu o zupełnie innym przeznaczeniu, dlatego większość pacjentów dowiaduje się o nim przypadkiem lub właśnie z internetu.

Strona internetowa gabinetu medycznegowysokiej jakości

Strona internetowa jest bardzo dobrym sposobem wyróżnienia się wśród gąszczu ofert. Dodatkowo pozwala ona na bardzo łatwą prezentację oferowanych usług, dzięki czemu do gabinetu trafiają wyłącznie osoby zdecydowane na skorzystanie z naszej pomocy. Co więcej, odpowiednie wypozycjonowanie strony sprawia, że odwiedzają nas nie tylko osoby, które dowiedziały się o naszym istnieniu pocztą pantoflową, ale również nowi pacjenci, którzy już mają do nas zaufanie, ponieważ jesteśmy w Internecie i jasno mówimy o tym, co robimy.

Ponadto szczególną wagę przykładamy do projektu graficznego, który musi odpowiadać danej specjalizacji. Przykładowo, jeżeli prowadzisz gabinet dentystyczny, na Twojej stronie nie może zabraknąć fotografii z Twojego miejsca pracy. Z kolei, gdy wykonujesz zabiegi ortopedyczne, na pewno w witrynie pojawią się zdjęcia przedstawiające nie tylko sam gabinet, ale również blok operacyjny, czy rehabilitację. Dzięki temu pacjent od samego początku będzie miał świadomość, że Twoje usługi są na naprawdę wysokim poziomie.

W naszej ofercie na pierwszym miejscu zawsze znajduje się wykonanie strony internetowej. Dokładnie badamy potrzeby, możliwości, a także stawiane wymagania i wykonujemy od początku do końca idealny projekt. Każda witryna wychodząca spod naszych rąk charakteryzuje się należytą funkcjonalnością, a także spełnieniem wszelkich norm prawnych, dlatego nie doświadczysz nieprzyjemnych sytuacji.

Podaj adresy stron www (każdy w osobnej linii)

20010000

Budżet netto na działania linkbuilding'u

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BackLink24.pl z siedzibą w Krakowie (30-504) przy ul. Kalwaryjska 69 lok. 9, zarejestrowaną w Kraków, nr NIP: 738-214-64-32 na potrzeby i w zakresie niezbędnym do korzystania przeze mnie z usług świadczonych przez BackLink24.pl, w tym na przekazywanie moich danych osobowych podmiotom trzecim, przy pomocy których BackLink24.pl świadczy usługi związane z realizacją zamówień oraz obsługą płatności.

Każda wyszukiwarka internetowa wyświetla kolejne wyniki w oparciu o opracowany przez specjalistów algorytm. To w nim zapisane są parametry odgrywające szczególną rolę w określaniu pozycji danej witryny. Obecnie największą popularnością cieszy się wyszukiwarka Google, dlatego też my jako profesjonalna firma pozycjonujemy strony właśnie w jej indeksie.

Przez wiele lat funkcjonowania firmy poznaliśmy najważniejsze aspekty algorytmów, co pozwala nam wykonywać strony bardzo dobrze przygotowane i zoptymalizowane do późniejszego pozycjonowania w wyszukiwarce. Nasi programiści i graficy dokładnie wiedzą, jak wykonać poszczególne elementy, aby następujące po sobie działania SEO przynosiły oczekiwane efekty. Ponadto jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Cię pytania w dowolnie wybranym momencie.

Kolejnym etapem naszej pracy jest pozycjonowanie stworzonej strony. Proces ten ma na celu wywindowanie witryny na jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania Google. Dzięki niemu Twój gabinet odwiedza znacznie więcej pacjentów i osiągasz biznesowy sukces. Ponadto celem pozycjonowania wspartego odpowiednimi technikami jest również reklama. Wieść o Twoich usługach dociera do najdalszych zakątków Internetu, co pozytywnie wpływa zarówno na samą stronę, jak i Twój prestiż.

Nie musimy chyba zaznaczać, że pozycjonowanie medyczne wpływa na zyski. Rosną one wprost proporcjonalnie do osiąganych w SEO efektów, dlatego inwestycja we współpracę z nami zwróci się w bardzo szybkim tempie. Co więcej, strona generuje realny ruch, czyli jest odwiedzana przez kolejnych użytkowników, w tym tych pochodzących z Twojego regionu. Wraz z biegiem czasu gabinet będzie odwiedzało więcej zainteresowanych osób. Jednak, czy na pewno szukają oni usług medycznych w sieci?

Zdecydowanie tak! Wiele badań jasno potwierdza, że pacjenci coraz częściej w pierwszej kolejności w poszukiwaniu odpowiedniego lekarza zaglądają właśnie do Internetu. W statystykach wyszukiwań możemy odnaleźć informację, że bardzo dużą popularnością cieszą się frazy takie, jak neurolog Poznań, psycholog Łódź, kardiolog Warszawa, nefrolog Bydgoszcz, czy dermatolog Kraków. Średnie liczby miesięcznych wyszukiwań owych fraz kluczowych przekraczają 1500, dlatego zdecydowanie jest o co walczyć. Przekierowanie nawet niewielkiej ich części spowoduje napływ stałych pacjentów, którzy zdecydowanie odwiedzą gabinet.

Wykonanie profesjonalnej strony internetowej w oparciu o wymagania, potrzeby, cele biznesowe.

SEO i SEM gabinetu medycznego – wyspecjalizowaną reklamę, dzięki której informacja o gabinecie dociera do większej liczby pacjentów.

Profesjonalną obsługę po wdrożeniową.

Regularne raporty z wykonywanej pracy i osiąganych efektów.

BackLink24
Pomoc w wyborze Linków/Doradztwo