Relinkowanie

Pozyskaj takie linki jak konkurencja!

Relinkowanie to nowatorska metoda linkowania, którą realizujemy na bazie linków wysokiej jakości, których skuteczność jest potwierdzona wysokimi pozycjami konkretnych fraz. Dzięki wykorzystaniu linków związanej z daną branżą, z których korzystała konkurencja efekty są naprawdę wymierne.

Analiza konkurencji

Wysoka jakość linków

Frazy klienta

Linki zdobywamy po analizie raportów linkowania stron, które mogą poszczycić się wysokimi pozycjami w wyszukiwarce na frazy, które interesują naszych Klientów.

200,00 zł Brutto

Ilość pozyskanych linków: 20

Pomoc w wyborze

Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych

Pytania i Odpowiedzi

Jakie dane potrzebne są do realizacji usługi?

Do realizacji usługi wystarczy podesłanie link do strony i kilka przykładowych fraz które są najważniejsze. Na tej podstawie sami przygotujemy sobie listę konkurencji która jest bardzo wysoko na określone słowa kluczowe. Oczywiście jeżeli klient posiada preferowaną listę konkurencji to analizę zrobimy tylko na tej podstawie. Do relinkowania wykorzystujemy takie programy jak Senuto , Semstorm , Ahrefs,Majestic Seo , Surfer Seo.

Czy nie zostaną pozyskane takie same linki jakie już posiadam do strony/sklepu?

Przed rozpoczęciem pozyskiwania linków porównujemy czy strona klienta nie posiada takich samych linków. Dlatego takie same odnośniki nie zostaną podlinkowane.

Posiadam wytypowane miejsca z których chce pozyskać linki czy taka usługa zostanie wytypowana?

Jak najbardziej tak, w takiej sytuacji pozyskamy więcej linków ponieważ nie będziemy analizować stron konkurencji.

Jak wygląda raport z realizacji relinkowania?

Raport z realizacji relinkowania posiada informacje na temat pozyskanych linków (konkretne odnośnik + krótki opis). Jeżeli znajdziemy więcej proponowanych linków do pozyskania również zaproponujemy w danej kampanii.

Skonfiguruj pakiet linków w naszym sklepie korzystając z sekcji konfiguratora dostępnego obok.

Z racji tego, że link building w oparciu o tak wartościowe linki wymaga bardzo dużych nakładów pracy cały proces musi potrwać, niemniej jednak wyniki relinkowania rekompensują naszym Klientom zarówno zainwestowany czas jak i środki.

Realizując relinkowanie w pierwszej kolejności zajmujemy się przygotowaniem raportów linkowania stron, które stanowią dla Klienta konkurencję bądź są pewnego rodzaju wyznacznikiem pozycji, którą Klient chciałby zająć. Następnie w oparciu o wspomnianą powyżej analizę raportów pozyskujemy linki (koszty związane z procesem pozyskiwania konkretnych linków określone są poniżej w specyfikacji). Posiadając bazę odpowiednio dobranych i wartościowych linków przystępujemy do działania. O wszystkich pracach na bieżąco informujemy Zleceniodawcę relinkowania, a wykonanie usługi finalizujemy przesłanym do Klienta raportem.

BackLink24
Pomoc w wyborze Linków/Doradztwo